Sait Altuğ

Sait ALTUĞ

Hotel Altuğ 1993 yılında Isparta Mimar Sinan Caddesinde Sait Altuğ tarafından hizmete açılmıştır. Hotel Altuğ, Isparta bölgesinin 1. Sınıf otellerindendir. Hotel Altuğ'un Vizyonunu oluşturan temel ilkelerinden biri, içinde bulunduğumuz turizm sektöründe, yüksek kalitede hizmet ve daimi müşteri memnuniyetidir.

Bu temel etrafında Misyonumuz, çağımızın getirdiği yeniliklere adapte olarak, kendimizi yenilemek ve siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir. Tüm bunları gerçekleştirirken daimi hedefimiz, standartlarında Isparta bölgesininin temiz, dürüst bir tesisi olmak ve bu birikimi kurumsal ve bireysel anlamda geliştirmek ve genişletmektir.

Hotel Altuğ, taşıdığı bu kimlikle beraber, Isparta bölgesini ziyaret eden siz değerli müşterilerimizin vazgeçilmez oteli olma yolunda kararlı adımlar atmaktadır. Nezih ortamı, üstün hizmet kalitesi ve bütçenizi düşünen uygun fiyat politikalarıyla Hotel Altuğ, bu ilgiyi haketmek için devamlı olarak kendini geliştirmektedir.

Şükrü Altuğ

Şükrü ALTUĞ

2017 yılında hotelin iç ve dış tasarımında büyük yenilikler yapılmış, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla değişen ve yenilenen hizmet kalitesiyle, Sait ALTUĞ tarafından açılan hotel, Altuğ Ailesi adına Şükrü Altuğ tarafından hizmet vermeye devam etmektedir.